جمعه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۵,Apr 22 2016

دستگیری برادر یکی از کاندیدای داراب و زرین دشت با ساک پول نقد!
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 994

دستگیری برادر یکی از کاندیدای داراب و زرین دشت با ساک پول نقد!

تاریخ انتشار : ۷ اسفند ۱۳۹۴
به گفته منابع آگاه، برخی کاندیداهای این دوره علاوه بر توزیع وجه نقد و اقلامی نظیر برنج، گوشت و ... به صورت کارت به کارت با عابر بانک و یا پرداخت اینترنتی را در پیش گرفته اند!

به گزارش زرنوشت، خرید آرا و توزیع کالا در بین مردم جهت جذب رای، همواره یکی از روش های برخی کاندیداها در شهرستان داراب و زرین دشت بوده که توسط نیروهای امنیتی و انتظامی رصد و برخورد می شود.

به گفته منابع آگاه، برخی کاندیداهای این دوره علاوه بر توزیع وجه نقد و اقلامی نظیر برنج، گوشت و ... به صورت کارت به کارت با عابر بانک و  یا پرداخت اینترنتی را در پیش گرفته اند!

بر اساس اعلام سایت خبری شیرازه، در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت، برادر یکی از کاندیداهای مورد حمایت اصلاح طلبان با ساک پول درب یکی از شعب اخذ رای در این حوزه انتخابیه دستگیر شد و تعدادی از بستگان این کاندیدا نیز به همین جرم اکنون تحت تعقیب و متواری هستند و نیروهای نظامی و انتظامی در پی دستگیری این افراد می باشند.

یک مقام آگاه به شیرازه گفت: این گونه اقدامات به صورت ویژه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. کاندیداها و اطرافیانشان اجازه دهند انتخابات در یک فضای سالم، امن و رقابتی برگزار شود.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر