جمعه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۵,Apr 22 2016

50 شعبه اخذ رای و بیش از ۱۳۰۰نفر کار برگزاری انتخابات را انجام می دهند
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 992

یزدان پناه فرماندار زرین دشت:

50 شعبه اخذ رای و بیش از ۱۳۰۰نفر کار برگزاری انتخابات را انجام می دهند

تاریخ انتشار : ۴ اسفند ۱۳۹۴
۵۰ شعبه اخذ رای و بیش از ۱۳۰۰نیروی انسانی درگیر انتخابات در شهرستان هستند خاطرنشان کرد: قطعا مسئولیت خطیری بر عهده بازرسان انتخابات قرار دارد چرا که آنها با چشمان تیزبین خود باید از آرای مردم صیانت کنند.

به گزارش زرنوشت ، حمید یزدان پناه فرماندار شهرستان در جلسه آموزشی بازرسان انتخابات گفت: بیش از سی انتخابات بعد از انقلاب برگزار شده است که در همه آنها مردم مهمترین نقش را ایفا کرده اند.

وی افزود: اینکه مردم همواره سرنوشت کشور را رقم میزنند بر کسی پوشیده نیست اما تصور اینکه دشمنان نیز آرام نشسته اند خیالی باطل است.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه دشمن با نظام اسلامی کینه ای دیرینه دارد گفت: آنچه موجب یاس و ناامیدی استکبار می شود همین حضور پررنگ مردم در صحنه های حساسی مانند انتخابات است.

یزدان پناه تصریح کرد: شاید مردم دربرخی مواقع از عملکرد یک مسئوول ناراحت شوند اما هیچ گاه از انقلاب دل زده و نگران نیستند.

وی با بیان اینکه ۵۰ شعبه اخذ رای و بیش از ۱۳۰۰نیروی انسانی درگیر انتخابات در شهرستان هستند خاطرنشان کرد: قطعا مسئولیت خطیری بر عهده بازرسان انتخابات قرار دارد چرا که آنها با چشمان تیزبین خود باید از آرای مردم صیانت کنند.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر