يكشنبه ۵ ارديبهشت ۱۳۹۵,Apr 24 2016

کاندیدایی اگر با حمایت حزب،گروه و یا اشخاصی وارد مجلس شود مردم فدا می شودند
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 983

پیام امام جمعه شهرستان زرین دشت خطاب به مردم ،کاندیداها و طرفداران آنها

کاندیدایی اگر با حمایت حزب،گروه و یا اشخاصی وارد مجلس شود مردم فدا می شودند

تاریخ انتشار : ۲۹ بهمن ۱۳۹۴
این روزها با نزدیک شدن روز انتخابات روزهای بسیار حساس و سرنوشت سازی را می گذرانیم و لازم میدانم بعنوان امام جمعه شهرستان زرین دشت نکاتی را خدمت همه مردم شریف کاندیداهای محترم و طرفداران آنها عرض کنم.

به گزارش زرنوشت همزمان با آغاز شروع رسمی انتخابات مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام محمدحسن علیقلی زاده امام جمعه شهرستان زرین دشت با صدور پیامی برخی نکات را خدمت همه مردم و کاندیداها و  طرفداران آنها گوشزد نمودند .

متن این پیام به شرح ذیل است:

این  روزها با نزدیک شدن روز انتخابات روزهای بسیار حساس و سرنوشت سازی را می گذرانیم و لازم میدانم بعنوان امام جمعه شهرستان  زرین دشت نکاتی را خدمت همه مردم شریف کاندیداهای محترم و طرفداران آنها عرض کنم.

خداوند ناظر رفتار ظاهری ما یعنی حرفها و شعارها و رفتار باطنی ما یعنی نیتها و اهداف ماست . سعی کنیم بندگی  خدا را بر بندگی شیطان ترجیح دهیم  و اجازه ندهیم قلب و دلمان مقر فرماندهی شیطان گردد.

توجه داشته باشیم که خداوند متعال مقلب القلوب و مالک القلوب است و گاه با یک اراده او همه حساب و کتابهای ما بهم میریزد و قصر پوشالی توهمات ما فرو میریزد و تمام معادلات فرضی بی نتیجه و نقشه ها نقش بر آب میگردند.

ضربه و آسیبی که شهرستان داراب و زرین دشت طی سالهای سال خورده است از عدم اتحاد و همدلی و از تفرقه و بدبینی و از منفعت طلبی های فردی و حزبی بوده است . بیایید برای یک بار هم که شده به فکر مردمی باشیم که چوب این کوتاه فکریهای ما را میخورند و ناخواسته و ندانسته و بی خبر از همه جا سفره هاشان خالی و دلهاشان بی فروغ و امیدهاشان ناامید می گردد.

بیایید امروز حدیث پیامبر گرامی اسلام را بشنویم و به آن عمل کنیم تا روز قیامت سربلند و با آبرو بگوییم ای پیامبر خدا دست ما گناهکاران را بگیر  . پیامبر خدا فرمود ملعون است کسی که خود را بر گروهی از مسلمانان مقدم سازد در حالی که میداند و یقین دارد در بین آن گروه کسی هست که از او سزاوارتر و کاربلدتر  هست.

واقعا بین این هیجده نفر و یا هفده نفر همه خود را سزاورتر از دیگران می بینند و منتظرند تا مردم رای و نظر بدهند و خود نمیتوانند تشخیص بدهند که واقعا سزاوارترند.

بیایید در چند روز باقی مانده کلاه خود را قاضی کنیم و وسوسه شیطان را از خود دور کنیم و اگر حقیقتا خود را سزاوارتر نیافتیم کار را بر مردم سخت نکنیم .

نسل سوم انقلاب امروز نیازمند فرهنگ اسلامی و دینی و دیدن نمونه های عملی اخلاق و سنت پیامبر گرامی اسلامند تا مبادا خیال کنند دین و دستور الهی و سنت نبوی یک افسانه و یک آموزه دست نیافتنی است.

امروز روز اثبات مسلمانی و تسلیم امر الهی بودن است و اگر نتوانیم بین خودمان و هواهای نفسانی و اراده و رضایت الهی یکی را انتخاب کنیم فردا دیر خواهد بود.

مردم شریف و ولایت مدار شهرستانهای داراب و زرین دشت و همه حامیان و طرفداران محترم نامزدهای انتخابات هر رای شما به اندازه تمامی افرادی که در این دو شهرستان زندگی میکنند دارای مسوولیت و سنگینی است. حق الناسی که بواسطه رای دادن دامنگیر شما میشود به تعداد تمام افراد این دو شهرستان است و اگر خدای نکرده در این امر کوتاهی کنید باید حداقل به اندازه همه افرادی که از انتخاب یک نماینده نفع یا ضرر می بینند پاسخگو باشید.

رای شما امروز شرف و حیثیت شماست مبادا که با شرف و حیثیت خویش معامله کنید و امروز حساستر از همه گذشته انتخاب شما قدمی سرنوشت ساز و مهر تاییدی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی می باشد.

هر چه از عمر با برکت این انقلاب و نظام میگذرد حساسیت جایگاه مردم شریف ایران در سرنوشت این نظام مقدس بیشتر میشود. امروز چشم امام زمان علیه السلام و عجل الله تعالی فرجه الشریف به دستان شما و تصمیم شماست بیایید با رای قاطع و حداکثری به کاندیدای اصلح قدمی در نزدیک تر شدن ظهور امام زمان بر داریم که امروز دعای واقعی برای فرج امام زمان انتخاب درست و بجاست.

آخرین نکته ای که لازم است بعنوان یک خدمتگزار کوچک به محضرتان عرض کنم اینست که از هر گونه تبلیغات بر علیه و یا له نامزدهای محترم که باعث ایجاد فضایی  نا آرام  شود و موجب گردد که مردم نتوانند با فکری مستقل و نگاهی آزاد به کاندیدای مورد نظرشان رای دهند  پرهیز نمایید تا مبادا خدای نکرده شاهد حرکات و رفتارهای ناشایستی از طرف افرادی ناآگاه و بیخرد گردیم و شرمنده مردم شریف و نجیبی شویم که سالهاست پای علم انقلاب ایستاده اند و از کم و کاست زندگی مادی خویش دم نمیزنند

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

محمد|
|۱۳۹۴/۱۱/۲۹ ۱۴:۳۱
پاسخ
توجه شود که عسکری را اصولگرایان حمایت کرده اند.
اهل دریا|
|۱۳۹۴/۱۱/۲۹ ۲۰:۴۱
پاسخ
احسنت بر امام جمعه محترم که الحق و الانصاف تونستن فضای بسیار خوبی به وجود بیارن
نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر