چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴,Feb 10 2016

پیام دعوت امام جمعه شهرستان جهت شرکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 957

پیام دعوت امام جمعه شهرستان جهت شرکت مردم در راهپیمایی 22 بهمن

تاریخ انتشار : ۲۰ بهمن ۱۳۹۴
همزمان در با سی و هفتمین بهار انقلاب و در آستانه 22 بهمن عید پیروزی انقلاب محمدحسن علیقلی زاده امام جمعه شهرستان در پیامی از آحاد مردم جهت حضوری انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آوردند.

به گزارش زرنوشت همزمان در با سی و هفتمین بهار انقلاب و در آستانه 22 بهمن عید پیروزی انقلاب محمدحسن علیقلی زاده امام جمعه شهرستان در پیامی  از آحاد مردم جهت حضوری انقلاب در راهپیمایی 22 بهمن دعوت بعمل آوردند.

متن این پیام به شرح ذیل است:

با سلام و تهییت خدمت مردم شریف و ولایی زرین دشت و با درود به روان شهیدان والا مقام انقلاب اسلامی و با ادای احترام به پیشگاه روح متعالی و بلند معمار کبیر انقلاب امام خمینی و با آرزوی طول عمر با عزت برای رهبری معظم انقلاب اسلامی حضرت آیه الله خامنه ای دامت برکاته بدینوسیله از عموم مردم بزرگوار شهرستان زرین دشت دعوت بعمل می آید که در راهپیمایی روز بیست و دوم بهمن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی روز تجلی وحدت و یکپارچگی و روز بیداری و حاضر در صحنه بودن روز تجدیدبیعت با حکومت و رهبری و آرمانها و ارزشها و روز عید نوروز جمهوری اسلامی جشن سی و هفت سالگی انقلاب شرکت کنیم. قدمهای شما مایه نصرت دین الهی و موجب تثبیت پایه های محکم نظام است ومصداق آیه شریفه ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم و عمل به وظیفه می باشد.
انشالله با حضور خود بار دیگر مشتی محکم بر دهان یاوه گویان و یاوه سرایان خواهید زد

اجرکم عندالله

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر