جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲,Aug 09 2013

احمدی : به طور موثر پیگیر پروژه مسیر زرین دشت به بندرعباس هستم
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 95

در حاشیه بازدید از آسفالت مسیر زرین دشت به لارستان

احمدی : به طور موثر پیگیر پروژه مسیر زرین دشت به بندرعباس هستم

تاریخ انتشار : ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۲
عضو کمسیون عمران مجلس یکی دیگر از پروژه های مهم راه سازی زرین دشت آغاز مطالعه راه زرین دشت به هرمزگان از مسیر حاجی طاهره میباشد که طی ملاقات های متعدد این جانب با وزیر راه و شهرسازی و معاونین ایشان، دستور مطالعه این پروژه گرفته شده و شرکت طرف قرارداد در حال مطالعه طرح میباشد،این جانب بنابر...

با نظرات خود در انتهای هر مطلب راهنمای ما باشید

نماینده مردم زرین دشت و داراب در مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از آغاز به کار عملیات آسفالت ده کیلومتر اول این پروژه خبر داد.

به گزارش زرنوشت و به نقل از گلبانگ زرین دشت احمدی افزود :با تلاش هایی که صورت گرفت موفق شدیم مبلع 800 میلیون تومان از اعتبارات وزارت راه و شهرسازی و مبلغ 500 میلیون از اعتبارات سفرمقام معظم رهبری به این پروژه اختصاص دهیم که خوشبختانه در بودجه سال 92 نیز لحاظ شده است که هم اکنون با تلاش مسئولین شهرستان و بالاخص اداره راه و شهرسازی عملیات آسفالت این ده کیلومتر در حال اجرا میباشد.

عضو کمسیون عمران مجلس یکی دیگر از پروژه های مهم راه سازی زرین دشت آغاز مطالعه راه زرین دشت به هرمزگان از مسیر حاجی طاهره میباشد که طی ملاقات های متعدد این جانب با وزیر راه و شهرسازی و معاونین ایشان، دستور مطالعه این پروژه گرفته شده و شرکت طرف قرارداد در حال مطالعه طرح میباشد،این جانب بنابر درخواست های متعدد مردم ونیاز مبرم شهرستان به طور جد پیگیر خواهم بود تا این موضوع به نتیجه برسد.

 

ایشان در در ادامه  با اشاره به قولی که درجلسه شورای اداری شهرستان به عزیزان شورای شهر در رابطه با تامین قیرجهت آسفالت ابتدای جاده حاجی طاهره داده شده بود این موضوع نیزاز طریق اداره کل راه و شهرسازی استان پیکیری و با مساعدت برادر عزیز جناب مهندس عشایری قیر لازم تامین و در اختیار این عزیزان قرار گرفت.نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه
0221|
|۱۳۹۲/۳/۱۴ ۲:۵۹
پاسخ
دروغ همششششششششششش دروغ جناب احمدی مگه نه؟
حمید|
|۱۳۹۲/۴/۶ ۴:۱۵
پاسخ
سلام تا حالا ما هرچ از آقای احمدی شنیده ایم صحبت پگیری بوده. حالا کی این پیگیری ها ثمر مده خدا میدونه