چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴,Feb 10 2016

افتتاح پروژه گاز رسانی به روستاهای دروا و تل ریگی در کمتر از 5 ماه
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 948

افتتاح پروژه گاز رسانی به روستاهای دروا و تل ریگی در کمتر از 5 ماه

تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
این پروژه در هفته دولت امسال با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال کلنگ زنی شد و قرار بود که طی 9 ماه به بهره برداری برسد ولی با پیگری و تلاش مسئولان امر در کمتر از 5 ماه کار گاز رسانی به پایان رسید.

به گزارش زرنوشت صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان پروژه گازرسانی به روستاهای دروا و تل ریگی افتتاح شد.

این پروژه در هفته دولت امسال با اعتباری بالغ بر 25 میلیارد ریال کلنگ زنی شد و قرار بود که  طی 9 ماه به بهره برداری برسد ولی با پیگری و تلاش مسئولان امر در کمتر از 5 ماه این پروژه به پایان رسید.

مهندس محبی رئیس اداره گاز شهرستان به خبرنگار ما گفت : عملیات اجرایی گاز رسانی به شهرهای دبیران، شهرپیر و روستاهای میانده، تاج آباد، خلیل آباد، قلعه کدویه، بهمن خانی، ساچون، حاجی طاهره، دره شور و دهنو نیز در حال اجرا می باشد که در این بین عملیات گاز رسانی به شهر دبیران با پیشرفت 60 درصد ونیز  گاز رسانی به روستاهای(میانده، تاج آباد، خلیل آباد، قلعه کدویه، بهمن خانی، ساچون ) با 80  درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجرا است.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

علی|
|۱۳۹۴/۱۱/۱۸ ۲۱:۰۸
پاسخ
درود بردکتراحمدی این نماینده پرتوان که هرچه برایمان ارزو بود درعمل برایمان انجام داد .انشآ... بآنتخاب مجددایشون قطارتوسعه را سرعت بیشتری دهیم.
***جنبش عدالتخواه***|
|۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۳:۴۰
پاسخ
طرح گازرسانی یک طرح ملی است که دولت محترم تدبیر و امید بنا دارد تا سال 96 به همه مناطق شهری و روستائی کشور انجام دهد و هیچ ربطی به نماینده و سایرین ندارد. لطفا کسی مصادره به نفع نکند زیرا اگر همین افراد توان داشتند باید سالها قبل مثل سایر شهرهای همجوار این کار صورت می گرفت.
نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر