چهارشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۴,Feb 10 2016

مراسم تجلیل از 180 نخبه دانش آموزی و دانشجویی برگزار شد
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 947

مراسم تجلیل از 180 نخبه دانش آموزی و دانشجویی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۸ بهمن ۱۳۹۴
فرماندار شهرستان:وقتی انسان در جمع نخبگان قرار می گیرد احساس غرور و شادمانی می کند چراکه نخبگان، سرمایه های واقعی جامعه هستند و نخبه ها و استعدادهای درخشان را باید شناسایی کرد و آنها را در مسیر صحیح تعلیم و تربیت هدایت کرد.

به گزارش زرنوشت همایش تجلیل از 180 نفر نخبه دانش آموزی و دانشجویی شهرستان با حضور دکتر قجری معاون مدیر کل آموزش و پرورش مسئولان صبح امروز برگزار شد.

در این مراسم حمید یزدان پناه فرماندار شهرستان گفت: وقتی انسان در جمع نخبگان قرار می گیرد احساس غرور و شادمانی می کند چراکه نخبگان، سرمایه های واقعی جامعه هستند و نخبه ها و استعدادهای درخشان را باید شناسایی کرد و آنها را در مسیر صحیح تعلیم و تربیت هدایت کرد.

فرماندار زرین دشت با بیان اینکه دولتمردان در بسیاری کشورها از وجود نخبگان هراس دارند تصریح کرد: نظام جمهوری اسلامی همواره بر پرورش نخبگان تاکید داشته است و باید نخبه بودن خود را یک نعمت الهی قلمداد کنید ولی خدایی نکرده دچار غرور نشوید که اگر این اتفاق افتاد شکست شما آغاز می شود.

وی نقش آموزش و پرورش را در زمینه نخبه پروری مهم دانست و تصریح کرد:چه بسا استعدادهایی که بدلیل شناخته نشدن از دست رفتند لذا باید زمینه رشد و تعالی آنها را فراهم نمود و خود را به سلاح علم و ایمان تقویت کنید تا ایران اسلامی بیش از پیش به جهانیان معرفی شود.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

همشهری|
|۱۳۹۴/۱۱/۱۹ ۱۱:۳۹
پاسخ
با چیزی که بچه ها تعریف میکردن تجلیل از دانشجویان برتر مخصوصا دانشجویان دانشگاه شریف و دانشجویان پزشکی و دندانپزشکی در نوع خودش بی سابقه بود... دست مسئولین واقعا درد نکنه!!!! واقعا جای تاسف داره
.|
|۱۳۹۴/۱۱/۲۱ ۱۳:۳۷
پاسخ
سلام بیشتر عکس میزاشتین
نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر