دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴,Feb 08 2016

گلایه فرمانده سپاه از بی احترامی مسئولان نسبت به شهدا
share
- +

کد مطلب : 936

گلایه فرمانده سپاه از بی احترامی مسئولان نسبت به شهدا

تاریخ انتشار : ۱۵ بهمن ۱۳۹۴
نزدیک به یکسال است که بنیاد شهید و شهرداری حاجی آباد تصاویر شهدا را از سطح شهر حاجی آباد به دلیل کهنه شدن جمع آوری کرده اند ولی تاکنون هیچ اقدامی نسبت به نصب دوباره این تصاویر در بلوار ورودی که نکرده اند هیچ بلکه همان تابلو های قدیمی را نیز نصب نشده است.

به گزارش زرنوشت سرهنگ یونس غضنفری فرمانده سپاه ناحیه امروز بعداز ظهر در مراسم غبار روبی قبور شهدای گمنام در جمع مسئولان شهرستان نسبت عدم نصب تصاویر شهدا در ورودی شهر حاجی آباد گلایه کردند.

 

سرهنگ غضنفری ادامه داد: نزدیک به یکسال است که بنیاد شهید و شهرداری حاجی آباد تصاویر شهدا را از سطح شهر حاجی آباد به دلیل کهنه شدن جمع آوری کرده اند ولی تاکنون هیچ اقدامی نسبت به نصب دوباره این تصاویر در بلوار ورودی که نکرده اند هیچ بلکه همان تابلو های قدیمی را نیز نصب نشده است.

فرمانده سپاه ناحیه همچنین با اشاره به وضعیت کنونی یادمان شهدای گمنام گفت : جهت ساخت یادمان شهدا باید از طریق هیات امناء وارد عمل می شدیم ولی هر بار با یک مشکل روبه رو شدیم تا اینکه با کمک پاسداران و سربازان ناحیه کار ساخت را شروع کردیم و هم اکنون به این مرحله رسیده است.

 

حمید یزدان پناه فرماندار شهرستان در پایان سخنان فرمانده سپاه رئیس بنیاد شهید به همراه معاون فرمانداری را موظف کرد تا پایان امسال نسبت به نصب تصاویر شهدا و وضعیت یادمان شهدای گمنام این موضوعات را پیگیری و حل نمایند.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر