جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲,Aug 09 2013

بیمارستان امام موسی کاظم زرین دشت هیئت امنایی خواهد شد ؟
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 93

جلسه فرماندار با روئسای شبکه بهداشت و بیمارستان

بیمارستان امام موسی کاظم زرین دشت هیئت امنایی خواهد شد ؟

تاریخ انتشار : ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۲
اکثر بیمارستانهای جنوب فارس در شهرهایی همچون لار و لامرد و گراش و ... که بیمارستانهای پیشرفته با کادری مجرب دارند بصورت هیئت امنایی اداره می شوند.

 

به گزارش زرنوشت و به نقل از  روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، اقتصادی در جلسه هماهنگی تشکیل هیات امنای بیمارستان امام موسی کاظم(ع) شهر حاجی آباد با بیان اینکه موضوع سلامت مردم از جایگاه و اهمیت خاصی برخوردار است افزود: تشکیل هیات امنای بیمارستان یک ایده مناسب است و باید بستری فراهم گردد که پزشکان متخصص رغبت حضور در شهرستان را داشته باشند

وی خاطرنشان کرد: برای ساخت بیمارستان امام موسی کاظم(ع) طی ۱۱ سال تنها ۴ میلیارد ریال و در طول دولت نهم رقمی بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

اقتصادی تاکید کرد: هم اکنون این بیمارستان نیز دارای امکانات و تجهیزات نسبتا مناسبی است لذا انتظارات مردم به جا است و باید پاسخگوی نیازهای مردم در حوزه سلامت باشیم.

اقتصادی افزایش پزشک متخصص را از ضروریات شهرستان دانست و افزود: اگر زمینه رضایتمندی مردم در حوزه بهداشت ودرمان را فراهم کنیم در واقع گامی به سوی تحقق حماسه سیاسی مورد نظر رهبر معظم انقلاب برداشته ایم.

 

 نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه
ali|
|۱۳۹۲/۲/۲۳ ۱۸:۳۹
پاسخ
بیمارستان حاجی آباد اصلاً وضعیت خوبی ندارد هیچوقت دکتر داخلش نیس
دلسوز|
|۱۳۹۲/۳/۲۳ ۲۱:۲۴
پاسخ
بنظر من درمانگاه رو فقط جا به جا کردن اگه این بیمارستان هست چرا ما مریض هامون رو مثل قبل میبریم داراب یا جهرم تا اونجا برسونیمشون هم زمان زیادی