پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۴,Jan 21 2016

کارخانه جدید 60 تنی آسفالت شهرداری حاجی آباد راه‌اندازی می‌شود
share
- +

کد مطلب : 885

کارخانه جدید 60 تنی آسفالت شهرداری حاجی آباد راه‌اندازی می‌شود

تاریخ انتشار : ۲۸ دي ۱۳۹۴
کشتکار:در کارخانه جدید به خاطر وجود دستگاههای حرارتی (فلاسک،oil heater) علاوه بر صرفه جویی روزانه 20 میلیون ریال در مصرف گازوئیل و اصطحلاک بدلیل مصرف سوختهایی مثل گاز و مازوت میزان آلایندگی بوجود آمده توسط دستگاههای قبلی نیز کاهش یافته و قادر به تامین آسفالت مورد نیاز شرکت های راه سازی نیز هستیم.

به گزارش زرنوشت نائب رییس شورای شهر حاجی آباد از راه اندازی کارخانه آسفالت 60 تنی جدید حاجی آباد تا اواخر بهمن ماه خبر داد.

مهندس حسین کشتکار گفت:همواره دغدغه اصلی مدیران شهرداری، توجه و رسیدگی به خواسته شهروندان بوده و یکی از مهمترین مطالبات مردم از شهرداری، آسفالت معابر و محلات است.

وی بیان کرد: در حال حاضر، آسفالت استاندارد مورد نیاز برای انجام فعالیت‌های عمرانی (ادارات بنیاد مسکن ،راه و شهرسازی) از کارخانه آسفالت شهرهای همجوار تامین می‌شد.

این مسئول افزود: با توجه به گسترش و توسعه شهر و همچنین الحاق نواحی منفصل شهری به حاجی آباد، این کارخانه آسفالت، دیگر جوابگوی نیاز فعلی نبود.

کشتکار افزود: برای راه‌اندازی کارخانه جدید آسفالت، با پیگیری های بعمل آمده توانستیم یک دستگاه کارخانه تولید انواع آسفالت ( بیندر و توپکا)برای شهرستان خریداری کنیم.

وی از مزایای راه‌اندازی کارخانه جدید آسفالت گفت: در کارخانه جدید به خاطر وجود دستگاههای حرارتی (فلاسک،oil heater) علاوه بر صرفه جویی روزانه 20 میلیون ریال در مصرف گازوئیل و اصطحلاک بدلیل مصرف سوختهایی مثل گاز و مازوت میزان آلایندگی بوجود آمده توسط دستگاههای قبلی نیز کاهش یافته و قادر به تامین آسفالت مورد نیاز شرکت های راه سازی نیز هستیم.

کشتکار گفت: هزینه راه اندازی این کارخانه 120 میلیون تومان بوده است که  از طریق اقساط بلند مدت به شرکت تامین کننده قطعات پرداخت می شود.

انتهاب پیام/224224

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر