دوشنبه ۲۸ دي ۱۳۹۴,Jan 18 2016

 جزئیات میزبانی مردم زرین دشت از کاروان «شاهدان بصیر»/ مسیرهای تشییع 93 شهید گمنام در شهرستان
share
- +

کد مطلب : 849

جزئیات میزبانی مردم زرین دشت از کاروان «شاهدان بصیر»/ مسیرهای تشییع 93 شهید گمنام در شهرستان

تاریخ انتشار : ۲۱ دي ۱۳۹۴
بر طبق برنامه ابلاغی پیکر این شهدا روز شنبه 26 ماه وارد شهرستان زرین دشت می شوند و بر طبق برنامه زمانبندی شده ایی در شهرهای حاجی آباد،دبیران،شهرپیر و همچنین روستاهای دهنو،زیراب و خسویه بر دستان مردم تشییع می گیرند.

به گزارش زرنوشت پیکرهای مطهر 93 شهید دوران دفاع مقدس که در طول سه ماه اخیر در مناطق عملیاتی فاو، مجنون، شرق دجله و زبیدات عراق توسط گروه‌های تفحص کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح کشف شده‌اند صبح امروز از مرز شلمچه وارد کشور شدند.

این شهیدان پس از استقبال رسمی، وارد استان فارس می شوند تا به‌ طور رسمی در این استان مورد استقبال و تشییع قرار گیرند و پس از آن که مراسم تشییع در سومین حرم اهل بیت(ع) پایان یافت، پیکر شهدا، جهت انجام شناسایی به تهران اعزام خواهند شد.

پیکر مطهر این شهدای تازه تفحص شده از روز 22 دی ماه به مدت 10 روز در سراسر استان فارس در 60 نقطه مختلف به مسافت چهار هزار کیلومتر تشییع می‌شوند و اول بهمن ماه از دروازه قرآن شیراز وارد حرم احمد ابن موسی(ع) خواهند شد.

سرهنگ یونس غضنفری فرمانده سپاه ناحیه زرین دشت گفت : بر طبق برنامه ابلاغی پیکر این شهدا روز شنبه 26  ماه وارد شهرستان زرین دشت می شوند و  طبق برنامه زمانبندی انجام شده در  شهرهای حاجی آباد،دبیران،شهرپیر و همچنین روستاهای دهنو،زیراب و خسویه بر دستان مردم تشییع می شوند.

برنامه حضور بشرح ذیل است:

محل تشییع ساعت ورود
شهر دبیران 9:30 - 8
روستای دهنو 10:30 - 9:30
شهر شهرپیر 13 - 10:30
شهرحاجی آباد 14:30 - 13
روستای زیراب 15:30 - 14:30
روستای خسویه 17:30 - 15:30

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

دلسوز|
|۱۳۹۴/۱۰/۲۲ ۱۳:۱۱
پاسخ
برادر خوبم اینگونه زمان بندی نشانه ی ضعف مدیریت مدیران محترم است. در این زمان بندی احساسات مردم در زیاد شدن زمان تشییع و همچنین فاصله بین محل های تشییع محاسبه نشده است.
نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر