چهارشنبه ۱۶ دي ۱۳۹۴,Jan 06 2016

بیانیه محکومیت اعدام رهبر شیعیان عربستان از ‌سوی بسیج طلاب شهرستان
share
- +

کد مطلب : 829

بیانیه محکومیت اعدام رهبر شیعیان عربستان از ‌سوی بسیج طلاب شهرستان

تاریخ انتشار : ۱۳ دي ۱۳۹۴
بسیج طلاب و روحانیون شهرستان در پی شهادت مظلومانه شیخ باقر النمر توسط حاکمان وهابی عربستان صعودی با انتشار بیانیه ایی این جنایت را محکوم کردن

به گزارش زرنوشت بسیج طلاب و روحانیون شهرستان در پی شهادت مظلومانه شیخ باقر النمر توسط حاکمان وهابی عربستان صعودی با انتشار بیانیه ایی این جنایت را محکوم کردند.

در متن این بیانیه آمده است:

بسمه تعالی

مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُم مَّن قَضَى نَحْبَهُ وَ مِنْهُم مَّن يَنتَظِرُ وَ مَا بَدَّلُوا تَبْدِيلًا

سوره احزاب ؛ آبه ۲۳

آسمان مکتب اسلام و مذهب تشیع ،از نخستین روزهای آغاز بعثت تاکنون شاهد درخشش ستارگان تابناکی بوده و هست که نور خویش را از وجود گل سر سبد آفرینش و خورشید جاودان ختمی مرتبط می گیرد تا در ظلمات جهل بت پرستانه ،غرور مستانه قدرت و در شب های تاریک فریب ، تزویر ،تهدید،تطمیع،تهییج و تشویق دیگران برای مرگ هم کیشان  چراغ راه انسان ها در ابعاد فردی و اجتماعی باشد.

شگفتا که جدال نور و ظلمت در این هزار و چهارصد و سی و هفت سال برقرار بود و حکایت خونین ستارگان ،همان است که می گوید:

هر شب ستاره ایی به زمین می کشند و باز                این آسمان غمزده غرق  ستاره است

آیت الله نمر باقر النمر یکی از آن ستارگان تاریخ تشیع بود که بر اساس اتفاق تاریخی و جغرافیایی ، در سرزمین وحی به دنیا آمد و پس از پنجاه و هشت بهار ، آسمانی شد که یادگار جدال نور و ظلمت از زمان ابراهیم و نمرود ، محمد (ص) و ابوجهل ، علی (ع) و ابوجهل هاست.

سرزمینی که مظلومیت شیعه را در سکوت  فریاد می زند و با خون مظلومان ، بر بوم تاریخ می نگارد تا روزی که حقیقت مطلق از پس ابرهای  غیبت بدرخشد و دل ها را به سر چشمه معرفت برساند و سیراب نماید.

و اینک ، در اوج قحطی استدلال و منطق و استیلای تندروی های قومی و مذهبی که گروهی و متاسفانه دولت هایی ، با گفتار و رفتار خویش ، عامل وهن اسلام و موجب بدنامی مسلمانان شده اند ، خون به ناحق ریخته شده این شهید بزرگوار ، درخت پژمرده اسلام در برادر کشی ها را با هوشیاری سیاسی به طراوت تاریخی خویش برگردانده و «امت واحده » را از دست فرعون های زمان و بقایای امویان و دیگر دشمنان انسانیت اسلام و تشیع نجات خواهد دهد.

شهید آیت الله نمر که با زندگی طلبگی و عالمانه و سخنان منطقی و عاقلانه الگوی همه مسلمانان و به خصوص شیعیان و بزرگان اسلام در سیاست و دیانت بود و خواهد بود،با مبارزه ،تبعید ،شکنجه جانبازی ،اسارت و سرانجام شهادت نمونه کوچکی از زندگی همه ائمه شیعه (ع) است که در مقابل قلدر ماب های تاریخ بشریت سر فرود نیاورده اند.

ما طلاب و روحانیون بسیجی شهرستان زرین دشت با نهایت حزن و اندوه، شهادت این عالم بزرگوار را که از محل شهادت خویش بر بال فرشتگان به بزم اولیاء و انبیاء رفته است  به جهان اسلام ، شیعیان اقصی نقاط گیتی ، آزادگان و آزاد اندیشان جوامع بشری و به ویژه مردم مظلوم عربستان و خاندان و خانواده بزرگ النمر تسلیت می گویم و مطمئنیم نام ایشان در تاریخ اسلام جاودان خواهد بود و آل سعود با این جنایت گور خود را کنده اند.

والسلام

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر