چهارشنبه ۱۶ دي ۱۳۹۴,Jan 06 2016

 دستگیری باند سارقان خودرو در ممسنی + عکس
share
- +

کد مطلب : 822

دستگیری باند سارقان خودرو در ممسنی + عکس

تاریخ انتشار : ۱۱ دي ۱۳۹۴
فرماندهی نیروی انتظامی ممسنی از دستگیری سارقان خودرو خبر داد.

به گزارش زرنوشت به نقل از نورآنلاین فرماندهی نیروی انتظامی ممسنی از دستگیری سارقان خودرو خبر داد. سرهنگ محمد عبادی نژاد فرماندهی نیروی انتظامی در این خصوص گفت: درپی سرقت خودرو در شهرستان ممسنی پیگیری ویژه ای در دستور کار ماموران کلانتری 11 شهر نورآباد قرار گرفت  و موفق شدن در کمتر از 24 ساعت با استفاده از شیوه ها و شگردهای پلیسی و اقدامات فنی سارقان را دستگیر کنند این باند 3 نفره در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند و 3 خودرو کشف شد.

دستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpg

وی همچنین افزود: در یک ماه اخیر اقدامات قابل توجه ای از طریق پلیس و آگاهی شهرستان صورت گرفته و  باندها و سارقان مختلفی دستگیر شده اند. باند سارقان خودرو با 12 فقره سرقت، باند سارقان منزل با 19 فقره سرقت، باند سارقان احشام با 6 فقره سرقت و باند سارقان مغازه با 12 فقره سرقت بخشی از این عملیات های پیچیده ی پلیسی در یک ماه اخیر بوده است.

این مقام مسئول افزود: همچنین ماموران در ایست بازرسی محور قائمیه - نورآباد  توانستند مقدار زیادی کالای قاچاق که به صورت کاملا حرفه ای در  دو دستگاه تریلر و یک خودروی نیسان جاسازی شده بود توقیف و 4 متخلف را دستگیر کنند  این کالاهای قاچاق ارزشی بالغ بر 15 میلیارد ریال داشته اند.

وی افزود: شهرستان ممسنی از امنیت بسیار بالایی برخورد است و سرقت های خودرویی یا سرقت هایی با سلاح گرم همراه با جرائم خشن جزء سرقت های شاخص شهرستان نیست و اصلا سرقت خودرو به ندرت در شهرستان رخ می دهد و بیشتر سرقت ها مربوط به سرقت های درون خودرویی است.

وی در توصیه به مال باختگان گفت: مراحل پلیسی و دستگیری سارقان زمان بر است و مال باختگان از عجله کردن بپرهیزند لازم نیست مسائل اینچنینی در فضای مجازی سریعا منتشر شود اجازه دهند پلیس با اقدامات فنی و کارشناسی، موضوع را هر چه سریعتر پیگیری کند.

فرمانده نیروی انتظامی ممسنی در پایان گفت: مردم با رعایت نکات ایمنی در نگهداری از اموال خود، پلیس را در ایجاد امنیت یاری کنند  بسیاری از سرقت ها به دلیل سهل انگاری خود مالباختگان صورت گرفته است نسبت به اموال خود بویژه احشام، خودرو و منزل حساسیت ویژه ای داشته باشید.مطمئن باشید پلیس با متجاوزین و سارقان با قاطعیت برخورد خواهد کرد  و این امر در دستور کار ماموران عملیاتی است.

دستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpgدستگیری سارقان خودرو در ممسنی.jpg

پایان گزارش /224224

 
نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر