چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶,May 31 2017

هشت سال جنگ تحمیلی به ما درس خود باوری و ایثار اموخت
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 448

هشت سال جنگ تحمیلی به ما درس خود باوری و ایثار اموخت

تاریخ انتشار : ۴ مهر ۱۳۹۴
سرهنگ یونس غضنفری فرمانده سپاه ناحیه زرین دشت در مراسم یادوراه 144 شهید شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی گفت هشت سال جنگ تحمیلی به ما درس خود باوری و ایثار اموخت.

به گزارش زرنوشت سرهنگ یونس غضنفری فرمانده سپاه ناحیه زرین دشت در مراسم یادوراه 144 شهید شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی گفت هشت سال جنگ تحمیلی به ما درس خود باوری و ایثار اموخت.

وی تصریح کرد :جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس برای ما یک تجربه بود تا بتوانیم روی پای خود بایستیم و اکنون شهدا با دادن درس ایثار و خود باوری باعث شدند تا به اقتصاد مقاومتی روی آوریم  و حال می توان گفت تحریم ها نه تنها باعث کندی پیشرفت نشد بلکه باعث شد در سطح دنیا و در تمامی زمینه ها حرفی برای گفتن داشته باشیم.

متاسفانه برخی افراد اقتصاد مقاومتی را به اشتباه اقتصاد عاریتی ترجمه می کنند در صورتی که اینچنین نیست اقتصاد عاریتی یعنی اینکه تکنولوژی ساخت همه را باید از کشور های همجوار بیاوریم در صورتی که با تکیه به دانش بومی اکنون با اجرای درست اقتصاد مقاومتی از صفر تا صد کار را با دانش بومی اجرا می کنیم.

سرهنگ غضنفری افزود : به عنوان مثال در زمینه نظامی اکنون دارای رادارهایی هستیم که برد رصد اطلاعاتی آن تا بیش از 1000 کیلومتر و یا موشک هایی با برد  2000 کیلومتر که همه اینها با اتکا به دانش بومی و اجرای درست فرمایش حضرت اقا در اجرای درست اقتصاد مقاومتی است.

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر