جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۹۲,Aug 09 2013

اعزام 35 مُبلّغ به مساجد شهرستان زرین دشت
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 281

گفتگو با سرپرست اداره تبلیغات اسلامی زرین دشت

اعزام 35 مُبلّغ به مساجد شهرستان زرین دشت

تاریخ انتشار : ۲۳ تير ۱۳۹۲
در ماه مبارک رمضان مهمترین وظیفه اداره تبلیغات جذب و اعزام روحانی و مُبلغ برای مساجد شهرستان است . ما در این شهرستان 60 مسجد داریم که با توجه به کمبود امکانات موجود در برخی روستاها و بدی آب و هوا و نداشتن خانه ی عالم فقط موفق شدیم 35 روحانی به این مساجد اعزام نماییم

 حجت الاسلام موسوی صدیق در گفتگو با زرنوشت ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان و آرزوی قبولی عبادات مردم شهرستان زرین دشت به تشریح برنامه های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان زرین دشت برای رمضان امسال پرداختند.

حجت الاسلام موسوی اینگونه ادامه دادند که اداره تبلیغات اسلامی متشکل از هیئات مذهبی و  کانونهای تربیتی است و برنامه ریزی و برگزاری تمام مراسمات ملی مذهبی از جمله وظایف شورای هیئات  مذهبی است و کانونهای تربیتی نیز وظیفه برنامه ریزی برای برنامه های تربیتی ، اخلاقی و پر کردن اوقات فراغت جوانان ونوجوانان به نحو احسن را  بر عهده دارد.

وی در ادامه افزودند : در ماه مبارک رمضان مهمترین وظیفه اداره تبلیغات جذب و اعزام روحانی و مُبلغ برای  مساجد شهرستان  است . ما در این شهرستان 60 مسجد داریم که با توجه به کمبود امکانات موجود در برخی روستاها و بدی آب و هوا و نداشتن خانه ی عالم فقط موفق شدیم 35 روحانی به این مساجد اعزام نماییم . البته سایر مساجد نیز توسط مُبلّغان و مُبلغه های بومی آنجا پوشش داده شده است .امیدواریم  مسئولین  به ساختن خانه ی عالم در روستاها توجه بیشتری داشته باشند تا موانع برطرف شود.

البته انتخاب مساجد برای اعزام مُبلّغ از طریق درخواست های مردمی و اهالی محلات و نمازگزاران صورت گرفت.

سرپرست اداره تبلیغات زرین دشت همچنین از برگزاری کلاسهای قرآن و احکام در طول ماه رمضان و برنامه ریزی جهت برگزاری هر چه بهتر مراسم شبهای احیاء توسط روحانیون اعزامی به مساجد شهرستان خبر داد.نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه
ناشناس|
|۱۳۹۲/۴/۳۰ ۱۹:۵۳
پاسخ
امیدوار کننده بود