چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۲,Aug 07 2013

بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان زرین دشت از باشگاه جودو امام علی ( ع )
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 268

بازدید رئیس اداره ورزش و جوانان زرین دشت از باشگاه جودو امام علی ( ع )

تاریخ انتشار : ۱۹ تير ۱۳۹۲
آقای حسنی از اولویت دادن به رشته های ورزشی المپیکی و مدال آور در اداره کل ورزش و جوانان صحبت کرد و ابراز امیدواری کرد که مشکلات مطرح شده را با جدیت پیگیری نماید

به گزارش زرنوشت  سه شنبه شب آقاي حسني رئيس اداره ورزش و جوانان زرين دشت ضمن حضور در بين جودو کاران باشگاه امام علي ( ع) حاجي آباد از نزديک با مشکلات آنها آشنا شد.

 آقاي بابايي مربي جودو اين باشگاه ضمن خير مقدم و ابراز خرسندي از اين اقدام خوب آقاي حسني در بازديد از باشگاههاي ورزسي شهرستان و آشنايي با مشکلاتشان ،  به بيان برخي مشکلات اين باشگاه که تنها باشگاه جودو شهرستان مي باشد پرداخت  از جمله نداشتن تاتمي مناسب براي تمرين ، شرايط بد مکان باشگاه و همچنين نداشتن مربي حرفه اي با توجه به ارئقاء درجه و کمربند جودکاران .

در ادامه آقاي حسني با ابراز خشنودي از انگيزه و تلاش جودوکاران باشگاه امام علي (ع) از ورزشکاران تقدير و تشکر نمود. همچنين آقاي حسني از اولويت دادن به رشته هاي ورزشي المپيکي و مدال آور در اداره کل ورزش و جوانان صحبت کرد و ابراز اميدواري کرد که مشکلات مطرح شده را با جديت پيگيري نمايد .

ياداور مي شود کلاسهاي اين باشگاه روزهاي فرد در مکان باشگاه امام علي (ع) جنب مدرسه سميه در خيابان امامزاده برگزار مي شود .

علاقمندان مي توانند با شماره زير تماس حاصل نمايند.

09370125946  بهراميان

 نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه