چهارشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۶,May 31 2017

آغاز ساخت یادمان شهدای گمنام شهر حاجی آباد
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 246

آغاز ساخت یادمان شهدای گمنام شهر حاجی آباد

تاریخ انتشار : ۲۵ مرداد ۱۳۹۴
سرگرد اردشیر بابایی :با پیگیری و همچنین هماهنگی های بعمل آمده قرار شد تا در هفته جاری نقشه یادمان اجرا و کار ساخت و ساز شروع شود.

به گزارش زرنوشت سرگرد اردشیر بابایی جانشین فرماندهی سپاه ناحیه زرین دشت در خبری به این پایگاه خبری از آغاز ساخت یادمان شهدای گمنام شهر حاجی آباد خبر داد.

سرگرد بابایی تصریح کرد با توجه به اینکه 6 ماه از تدفین پیکر مطهر شهدا در مرکز شهرستان می گذرد متاسفانه هیچ کار مثبتی تاکنون انجام نشده است لذا با پیگیری بسیجیان ، مردم ولایتمدار شهرستان و همچنین هماهنگی های بعمل آمده قرار شد تا در هفته جاری نقشه یادمان اجرا و کار ساخت و ساز شروع شود.

وی در ادامه ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم در مراسم استقبال ،تشییع و تدفین 4 شهید غواص گمنام که چند روز پیش در دو شهر شهرپیر و دبیران به خاک سپرده شدند  از زحمات شبانه روزی فرمانده ناحیه جهت پیگیری های مکرر جهت دریافت سهمیه شهدای گمنام تشکر و قدر دانی نمود .

وی در پایان همچنین عنوان کرد که فرمانداری شهرستان نیز مبلغی را از دو درصد نفت و گاز جهت ساخت یادمانهای شهدای گمنام سه شهر اختصاص داده است که امیدواریم با تخصیص این پول در کنار کمکهای مردمی بتوان یادمانهائی در خور شهدای هر سه شهر ایجاد شود

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر