يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 22 2018

بسیاری از مشکلات جامعه ریشه در اندیشه نجومی بگیرها دارد
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1939

بسیاری از مشکلات جامعه ریشه در اندیشه نجومی بگیرها دارد

تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
خطیب جمعه زرین دشت با انتقاد از وجود مدیرانی با حقوق های نجومی، در کنار مردم محروم و مستضعف گفت: اتفاقا بسیاری از مشکلات جامعه نیز ریشه در اندیشه همین نجومی ها دارد، اما مردم فهیم ما با بصیرت تمام فتنه گری های آنان را خنثی خواهند کرد.

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته زرین دشت به امامت حجت الاسلام رستاد امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

 امام جمعه زرین دشت با تبریک دهه ی مبارک فجر گفت: مردمی که برای انقلاب اسلامی خون داده اند، همواره از دست آوردهای انقلاب خود، دفاع خواهند کرد.


حجت الاسلام رستاد به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و با انتقاد از نحوه خدمات رسانی برخی از مسئولان زرین دشت گفت : روزانه خانواده های نیازمند و بی درآمد از روستا های اطراف به دفتر امام جمعه مراجعه نموده و از وضعیت نابسامان خود ، شدیدا گلایه دارند.


وی با بیان اینکه، برخی از مردم برای تامین نیازهای اولیه زندگی خود، شدیدا در تنگنا قرار دارند، سؤال کرد: چه کسی پاسخگوی مشکلات این نیازمندان است ؟


 خطیب جمعه زرین دشت با انتقاد از وجود مدیرانی با حقوق های نجومی، در کنار مردم محروم و مستضعف تصریح کرد:  اتفاقا بسیاری از فتنه گری های جامعه نیز  ریشه در اندیشه همین نجومی ها دارد، اما مردم فهیم ما با بصیرت تمام فتنه گری های آنان را خنثی خواهند کرد.


حجت الاسلام رستاد در بخش دیگری از سخنان خود با قدر دانی از حضور مسئولان شهرستان در نماز جمعه و تبریک به ابراهیم خرم فرماندار جدید زرین دشت ، حضور بیشتر دکتر انصاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و توجه بیشتر به وضعیت شهرستان و مردم را خواستار شد.

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر