يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 22 2018

فریاد خشم و انزجار مردم زرین دشت، از فتنه‌جویان آشوبگر + تصاویر
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1862

فریاد خشم و انزجار مردم زرین دشت، از فتنه‌جویان آشوبگر + تصاویر

تاریخ انتشار : ۱۵ دي ۱۳۹۶
مردم زرین دشت پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در راهپیمایی و سر دادن شعارهای کوبنده، اقدامات هنجار شکنانه فتنه گران و دخالت های بیگانگان در روزهای اخیر را محکوم کردند.

به گزارش زرنوشت؛ فرماندار زرین دشت در پایان این مراسم با اشاره به اعتراض های مردمی گفت: مطالبه گری و انتقاد، حق مردم است، اما عده ای در روزهای اخیر با سوء استفاده از  مردم، دست به تخریب اموال عمومی و دولتی زدند، که این روند  نه تنها قابل قبول نیست، بلکه حتی دولت های مدعی دموکراسی هم این تحرکات را بر نمی تابند.


حمید یزدان پناه با انتقاد از آتش زدن نافرجام مسجد جامع، عابر بانک صادرات و حمله نافرجام به گیرنده صدا و سیما در مرکز شهرستان زرین دشت از آمادگی نیروهای امنیتی، نظامی، انتظامی برای حفظ امنیت خبر داد و افزود: اقدامات فوری و به موقع فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، فرمانده نیروی انتظامی و نیروهای تحت امر نظامی و انتظامی و همچنین درایت شورای تامین، این اقدامات مذبوحانه را ناکام گذاشت.


وی با قدر دانی از هوشیاری و بصیرت مردم زرین دشت در حفظ و حراست از امنیت، آرامش و اموال عمومی، مراقبت و توجه بیشتر مردم شریف زرین دشت را خواستار شد.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر