يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 22 2018

اختصاص کد پروژه به تمام روستاهای زرین‌دشت تا پایان سال 96
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1830

اختصاص کد پروژه به تمام روستاهای زرین‌دشت تا پایان سال 96

تاریخ انتشار : ۷ دي ۱۳۹۶
فرماندار شهرستان زرین‌دشت گفت: تمام روستاهای این شهرستان تا پایان سال 96 کد پروژه دریافت و روند توسعه روستایی در این مناطق تسهیل خواهد شد.

علی یزدان پناه در بازدید از پروژه در حال اجرای روستای چاه انجیر اظهار داشت: روستاهایی که تاکنون در شهرستان کد پروژه دریافت نکرده‌اند به‌طور صد در صد تا پایان امسال کد دریافت خواهند کرد که در این زمینه مشارکت و همراهی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان زرین‌دشت قابل‌تحسین است.

وی تصریح کرد: تا پایان امسال کار بهسازی روستاهای چاه انجیر، فرج بیگی، قلعه کدویه و حیدرآباد در بخش مرکزی و روستای پنج چاه در بخش ایزد خواست به اتمام خواهد رسید.

فرماندار زرین‌دشت با تأکید بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی و حفظ جمعیت روستایی، افزود: تنها راه برون‌رفت از مشکلات معیشتی مردم عمل به سیاست‌های اقتصاد مقاومتی است.

یزدان پناه مطرح کرد: توجه به اقتصاد مقاومتی منجر به تولید و اشتغال می‌شود و راهکارهای تأمین درآمد و معیشت را برای روستاییان برقرار خواهد کرد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت نیز گفت: بهسازی روستای چاه انجیر با هزینه‌ای بالغ‌بر یک میلیارد ریال و اجرای هشت هزار مترمربع زیرسازی، تک‌لبه، کانیو از محل اعتبارات ملی و 3 درصد منابع نفت و گاز در دست اجرا است.

امیر برومند با تأکید بر لزوم تداوم توسعه روستایی در این مناطق و با ارائه گزارشی از فعالیت‌های جهادی و محرومیت‌زدایی در این شهرستان، افزود: توسعه روستایی، صدور اسناد مالکیت، واگذاری اراضی به متقاضیان و مقاوم‌سازی و بهسازی روستایی ازجمله فعالیت‌های جهادی است که بنیاد مسکن امسال و سال‌های گذشته در این شهرستان دنبال کرده و در این زمینه گام‌های اساسی برای دستیابی به توسعه با تأکید بر مشارکت مردم برداشته‌شده است.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر