يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 22 2018

اکرام جامعه هدف از اطعام آنها مهمتر است/کار در بهزیستی هم ارزشی است و هم فرسایشی
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1782

اکرام جامعه هدف از اطعام آنها مهمتر است/کار در بهزیستی هم ارزشی است و هم فرسایشی

تاریخ انتشار : ۲۴ آبان ۱۳۹۶
هوشیار معاونت هماهنگی موسسات غیر دولتی ،مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس گفت:اکرام جامعه هدف از اطعام آنها مهمتر است/کار در بهزیستی هم ارزشی است و هم فرسایشی

روز دوشنبه معاونت هماهنگی موسسات غیر دولتی ،مشارکتهای مردمی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس با حضور در شهرستان زرین دشت ضمن بازدید از موسسه ومراکز تحت نظارت بهزیستی و همچنین بازدید از طرحهای اشتغال و مسکن گروه هدف در جلسه ای با خیرین شهرستان نیز دیدار و گفتگو کرد.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی زرنوشت ، معاونت هماهنگی موسسات غیر دولتی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس با حضور در شهرستان زرین دشت در جلسه ایی با حضور خیرین این اداره گفت : کار و فعالیت در اداره بهزیستی دارای دو بعد است یک بعد آن ارزشی است و به این موضوع در احادیث و روایات معصومین هم اشاره شده است و از بعد دیگر بخاطر سختی و مشکلات کار آن یک کار فرسایشی است.

وی ادامه داد: وقتی که گره و مشکلی از مددجویان تحت پوشش این نهاد برداشته می شود این کار یک انرژی می دهد که باعث می شود سختی کار تاحدودی کاهش یابد و این ارزشمند است.

وی همچنین در جمع کارمندان ادره بهزیستی با اشاره به کسب رتبه اول این معاونت در ارزیابی ۶ ماهه اول امسال که توسط بهزیستی کشور صورت پذیرفته گفت: اگر تلاشهای شما عزیزان در واحد های مختلف در سطح شهرستان ها نبود این مهم امکان پذیر نمی شد و این جای تقدیر و تشکر دارد.

معاونت هماهنگی و اشتغال اداره کل بهزیستی فارس با اشاره به مشارکتهای مردمی و اشتغال مددجویان اداره بهزیستی عنوان کرد: اکرام جامعه هدف از اطعام آنها مهم تر است و نظر به اینکه ماموریت های سازمان بهزیستی گسترده می باشد خیر جمعی را می‌طلبد که هر فردی در جایگاه خود یک خیر باشد و در بحث آسیبهای اجتماعی هم ورود خیرین لازم است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از خیرین منتخب در سطح شهرستان تقدیر و تشکر بعمل آمد.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر