يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 22 2018

ورود دادگستری شهرستان زرین‌دشت در برخورد با متخلفان تصرف اراضی
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1780

مدیر بنیاد مسکن زرین‌دشت خبر داد

ورود دادگستری شهرستان زرین‌دشت در برخورد با متخلفان تصرف اراضی

تاریخ انتشار : ۲۱ آبان ۱۳۹۶
بنیاد مسکن با برخورداری از حمایت‌های قانونی و باکار و فعالیت جهادی در همه این سال‌ها توانسته است گام‌های جدی برای توسعه شهرستان بردارد.

به گزارش زرنوشت، حجت‌الاسلام عسکری با اشاره به تعامل سازنده دادگستری با دستگاه‌های اجرایی، با حفظ استقلال قضایی، گفت: پیشگیری از جرم، کاهش اطاله دادرسی و حفظ کرامت انسانی مردم از مهم‌ترین برنامه‌های دستگاه قضا در زرین‌دشت به شمار می‌آید.

رئیس دادگستری شهرستان زرین‌دشت افزود: با تلاش قضات این شهرستان علاوه بر کاهش زمان اطاله دادرسی، زرین‌دشت به‌عنوان یکی از شهرستان‌های امن استان فارس به شمار می‌آید که کم‌ترین آمار جرائم خشن در استان پهناور فارس را دارد.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت با اشاره به اعلام آمادگی و حمایت دادگستری این شهرستان در خصوص زمین‌های تصرفی و رفع تصرف و برخورد جدی با متصرفین، تصریح کرد: بنیاد مسکن با برخورداری از حمایت‌های قانونی و باکار و فعالیت جهادی در همه این سال‌ها توانسته است گام‌های جدی برای توسعه شهرستان بردارد.

امیر برومند مطرح کرد: توسعه روستایی، صدور اسناد مالکیت، واگذاری اراضی به متقاضیان و مقاوم‌سازی و بهسازی روستایی ازجمله فعالیت‌های جهادی است که بنیاد مسکن امسال و سال‌های گذشته در این شهرستان دنبال کرده و در این زمینه گام‌های اساسی برای دستیابی به توسعه با تأکید بر مشارکت مردم برداشته‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: در سالی که گذشت 850 واحد روستایی بهسازی و مقاوم‌سازی شده و در سال‌های گذشته نیز تا پایان سال 95 شمار واحدهای مقاوم‌سازی شده بیش از 10 هزار واحد بوده است.

مدیر بنیاد مسکن شهرستان زرین‌دشت با اشاره به نقش تأثیرگذار بنیاد مسکن در محرومیت‌زدایی از چهره روستاهای این شهرستان، گفت: عمده اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای محرومیت‌زدایی در روستاهای زرین‌دشت عملیاتی می‌شود و افزایش انگیزه روستاییان برای ماندگاری، ایجاد مهاجرت معکوس به روستاها ازجمله اثرات مثبت خدمات عمرانی در این مناطق محسوب می‌شود.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر