يكشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷,Apr 22 2018

رفع تصرف ۷۳۱۴ متر مربع از اراضی ملی در زرین دشت
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1767

مسئول یگان حفاظت از اراضی ملی زرین دشت خبر داد:

رفع تصرف ۷۳۱۴ متر مربع از اراضی ملی در زرین دشت

تاریخ انتشار : ۸ آبان ۱۳۹۶
مسئول یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن در زرین دشت خبر داد: ۷۳۱۴ متر مربع از اراضی ملی که توسط متصرفین ساخت و ساز شده بود با حکم دادگستری تخریب و به اراضی ملی بازگشت داد شد .

به گزارش زرنوشت؛ سید فرزاد کامران مسئول یگان حفاظت از اراضی سازمان ملی زمین و مسکن گفت: این اراضی سالهای قبل تصرف شده بود و مالکان از متصرفین خریداری کرده بودند و این موضوع کار را برای یگان دچار مشکل ساخته بود.
وی ادامه داد: پرونده مذکور پس از طرح شکایت به دادگستری ارجاع داده شد و پس از بررسی و کارشناسی ، متصرفین محکوم ودستور تخریب صادر شد و اکنون زمین ها دوباره به اراضی ملی بازگشت داده شد است.

کامران گفت: یگان حفاظت از اراضی شهرستان با تمام قدرت در مقابل سودجویان و زمین خواران ایستادگی می کند و از منافع ملی حمایت می کند و از کسانی که سالهای قبل اراضی ملی تصرف کردند خواهش میکنیم غیر قانونی شبانه  هیچ ساخت و سازی نکنند چرا که قانون با هیچکس شوخی ندارد و خود افراد متضرر می شوند.

وی در پایان از شهروندان خواست اگر قصد خرید زمینی را دارند میتوانند بصورت رایگان استعلام لازم را در خصوص اینکه زمین جزء اراضی ملی بوده یا خیر، از طریق اداره راه و شهرسازی زرین دشت کسب کنند.

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر