شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶,Feb 24 2018

بیش از 50درصد روستاهای زرین دشت، از پوشش تلفن همراه اول برخوردار نیستند
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1732

در جلسه بررسی مشکلات زیرساخت های توسعه شبکه مخابرات مطرح شد؛

بیش از 50درصد روستاهای زرین دشت، از پوشش تلفن همراه اول برخوردار نیستند

تاریخ انتشار : ۱۴ مهر ۱۳۹۶
جمعی از مدیران حوزه ارتباطات و اپراتورهای تلفن همراه در شهرستان زرین دشت حضور یافتند.

 پیرو هماهنگی های انجام شده با مهندس سهرابی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس  وجمعی از مدیران کل استانی در همین حوزه، مدیرکل تنظیم مقررات ارتباطات رادیوئی منطقه جنوب، مدیرکل ارتباطات زیر ساخت استان، مدیرکل پست، معاون مدیرکل پست بانک، و دو تن از معاونان شرکت مخابرات استان بهمراه مدیران استانی اپراتور های تلفن همراه اول، ایرانسل و رایتل جهت بررسی مشکلات خدمات ارتباطی در شهرستان زرین دشت حضوریافتند.

در این جلسه یزدان پناه فرماندار زرین دشت گفت: اگرچه تلاش هایی در زمینه توسعه زیرساخت های مخابرات وفناوری ارتباطات در زرین دشت طی دهه گذشته صورت گرفته اما حقوق مردم ادا نشده وبا شهرستان های همجوار قابل قیاس نیست .

وی ضمن قدردانی از زحمات نمایندگان ادوار مختلف شهرستان افزود: در سال های اخیر شاهدیم که فناوریهای مخابراتی با سرعت هرچه تمام تردنیا را تسخیر کرده و روبه پیشرفت است ، پس زیبنده نیست که امکانات در این حوزه به صورتی ناعادلانه توزیع گردد.

یزدان پناه با بیان اینکه زرین دشت نیازمند طرح توسعه تلفن ثابت است گفت: تا چند ماه قبل وضعیت به گونه ای بود که حتی  با کمترین بارندگی، خطوط ارتباطی دو هزار تلفن ثابت متعلق به شهروندان مرکز شهرستان وتعداد قابل توجهی از ادارات از جمله فرمانداری بعنوان ستاد مدیریت بحران قطع می شد.

وی تاکید کرد: انتظار است که مدیران استانی توجه ویژه ای به زیرساخت های مورد نیاز مردم در این زمینه داشته باشند تا مردم به عملکرد ‌رفتار مسئولین بدبین نشوند.

 مهندس سهرابی مدیرکل ارتباطات فناوری اطلاعات استان فارس با بیان اینکه خدمت به مردم را وظیفه خود می دانیم گفت: خوشبختانه دولت جدید توجه ویژه ای به مناطق محروم وکمتر توسعه خصوصأ روستاها دارد لذا اگر مشکلات اولویت بندی شود تلاش خواهیم کرد که به تدریج مشکلات موجود مرتفع گردد.

در این جلسه مدیران کل حوزه زیر ساخت های مخابرات وفناوری اطلاعات وارتباطات ضمن تشریح کارهای انجام شده قول مساعد دادند مشکلات شهرستان را در این بخش مورد بررسی و ارزیابی قرارداده و با توجه به مقدورات وامکانات در اختیار، درجهت رفع آنها تلاش نمایند.

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر