پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۲,Sep 12 2013

جلسه برگزاری همایش سیاسی
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 173

جلسه برگزاری همایش سیاسی

تاریخ انتشار : ۱۹ خرداد ۱۳۹۲
جلسه هماهنگی برگزاری همایش بزرگ سیاسی با حضور اقتصادی فرماندار زرین دشت، حجة الاسلام بازیار امام جمعه شهرستان و سایر اعضا در محل دفتر امام جمعه شهرحاجی آباد برگزار شد.

به گزارش زرنوشت به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان زرین دشت، اقتصادی دراین جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن ماه شعبان گفت: ماه شعبان ماه رسول خداست، ان شاء اله که خداوند به همه ما توفیق دهد که نهایت استفاده و بهره کافی از این ماه پربرکت ببریم.

وی با اشاره به ضرورت ایجاد انگیزه در بین مردم به منظور حضور گسترده در انتخابات افزود: هر چند که مردم فهیم وولایتمدار زرین دشت در عرصه انتخابات امتحان خود را پس داده اند اما این دلیلی نمی شود که دست روی دست بگذاریم و هیچ حرکتی نکنیم، لذا باید با هدف حضور پرشور وحداکثری مردم نهایت تلاش خود را بکار گیریم.

 

 

رییس ستاد انتخابات شهرستان زرین دشت در ادامه با بیان اینکه تمام شرایط و مقدمات برای خلق حماسه سیاسی مهیا است تصریح کرد: با همکاری بیش از ۱۱۰۰ نفر عوامل اجرایی، نظارتی وامنیتی آماده برگزاری انتخابات ۲۴ خردادماه هستیم.

اقتصادی ضمن تقدیر از حجة الاسلام بازیار در برگزاری همایش سیاسی با هدف ایجاد وحدت در شهرستان اظهار داشت: برگزاری این همایش حرکت ارزشمندی است که قطعا مدیران شهرستان همچون گذشته به منظور تحقق اهداف مورد نظر همکاری لازم خواهند داشت.

لازم به ذکر است که همایش سیاسی با حضور اقشار مختلف، راس ساعت ۱۸ روز چهارشنبه در سه راهی درمانگاه شهر حاجی آباد برگزار خواهد شد.

 نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه