شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶,Feb 24 2018

برگزاری جلسه تودیع و معارفه رییس اداره منابع آب شهرستان زرین دشت
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1697

برگزاری جلسه تودیع و معارفه رییس اداره منابع آب شهرستان زرین دشت

تاریخ انتشار : ۲۹ شهريور ۱۳۹۶
با حضور مدیر امور شهرستانهای سازمان آب منطقه ای فارس، مریم خرم بعنوان ریاست جدید اداره منابع آب معارفه و از زحمات احمد خوشبویی تقدیر شد.

به گزارش زرنوشت؛ یزدان پناه فرماندار شهرستان زرین دشت در جلسه معارفه رئيس جدید اداره منابع آب گفت: آب یک سریامه ملی است و با توجه به اینکه در حال حاضر جایگزینی برای آن وجود ندارد امروزه تأکید بر صرفه جویی و حفظ منابع آب است.


وی با اشاره به اهمیت مدیرت منابع آب با توجه به بحران های اخیر افزود: تخریب منابع آب به منزله از دست دان پایه های توسعه است لذا ضروريست این منابع تجدید ناپذیر برای نسل های آینده نیز حفظ شود.
فرماندار زرین دشت با اشاره به تنش ها و مشکلات خاص در حوزه منابع آب اظهار داشت : امیدواریم با مدیریت جدید در اداره امور آب شهرستان در راستای سیاست های دولت و خدمت به مردم تلاش مضاعفی صورت گیرد.  
یزدان پناه با بیان اینکه تغییر و تحول در حوزه مدیریت امری اجتناب ناپذیر است تصریح کرد: توجه ویژه به توانمندي بانوان در حوزه تصدی مسئولیت، یکی از رویکردهای ویژه دولت تدبیر وامید است که امیدواریم  این روند تداوم یابد.
نوذزی نژاد مدیر امور شهرستان های سازمان آب منطقه ای فارس با بیان اینکه فرهنگ مصرف بهینه آب باید در اجتماع تسري يافته و نهادينه شود گفت: انتظار است که مدیریت جدید  با توجه به بحران آب و تهدیدهای پیش رو در راستای حفاظت از منابع آب تلاش نماید.


گفتنی است در پایان جلسه از زحمات مهندس احمد خوشبویی رئیس سابق اداره منابع آب شهرستان زرین دشت تقدیر و خانم مریم خرم به به عنوان رئیس جدید آن اداره معرفی شدند.

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر