سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶,Mar 20 2018

دومین جلسه کمپین مردمی بازگشایی راه زرین دشت به فدامی برگزار شد
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1622

دومین جلسه کمپین مردمی بازگشایی راه زرین دشت به فدامی برگزار شد

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
جلسه هم اندیشی پیرامون بازگشایی راه زرین دشت-فدامی شنبه شب در حسینیه ارشاد برگزار و درباره مسایل مختلفی بحث و تبادل نظر شد.

به گزارش زرنوشت؛ جلسه هم اندیشی پیرامون بازگشایی راه زرین دشت-فدامی شنبه شب در حسینیه ارشاد برگزار و درباره مسایل مختلفی بحث و تبادل نظر شد.

 سرگردبابایی فرمانده سپاه ناحیه زرین دشت طی سخنانی، وضعیت راههای شهرستان را به مانند داغی بر پیشانی شهرستان توصیف کرد و افزود: وضعیت جاده های اصلی و متصل به شهرستانهای اطراف اسفناک است و حتی راه های روستایی دیگر شهرستانها هم شرایط بهتری نسبت به جاده های اصلی ما دارند.

وی با اشاره به اینکه وضعیت نابسامان راههای زرین دشت صرفا مربوط به این دولت و این نماینده نیست و ازاول انقلاب تاکنون باتوجه به تلاش نمایندگان بازهم تغییرچندانی نکرده، اظهار داشت: مردم باید پای کار بیایند و توقع داریم عزیزان مسوول فکری به حال محرومیت های زرین دشت در حوزه راه داشته باشند.

این جلسه با حضور هیات امناء این کمپین،سرگرد بابایی فرمانده سپاه زرین دشت، خادمی مسوول دفتر دکتر انصاری، مهندس خزایی رییس اداره راه و شهرسازی و جمعی دیگر از کارشناسان حوزه راه، و تعدادی از فعالان اجتماعی سیاسی برگزار شد.
همچنین پیرامون اولویت های راه سازی شهرستان و دغدغه منتقدین در این رابطه هم بحث و تبادل نظر شد، تا دیگر راههای ارتباطی مانندجاده لار،حذف یا اصلاح گردنه شهرپیر، مسیرحاجی آباد به دبیران و ... به عنوان مطالبه جدی مورد پیگیری قرارگیرد.

در پایان قرار شد بازگشایی اولیه راه فدامی از طریق اعتبارات مردمی،و استفاده از ظرفیت مسوولان شهرستان، و کمک های بسیج، بوسیله هیات پنج نفره پیگیری شود.

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر