جمعه ۳۰ تير ۱۳۹۶,Jul 21 2017

نماینده مردم زرین دشت در مجلس از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش حمایت کرد+سند
آرشیو

با شهدا

share
- +

کد مطلب : 1589

نماینده مردم زرین دشت در مجلس از حمله موشکی سپاه به مواضع داعش حمایت کرد+سند

تاریخ انتشار : ۲۴ تير ۱۳۹۶
تاکنون 162 نماینده مجلس در حمایت و تشکر از حمله موشکی سپاه علیه داعش بیانیه ای را امضا کرده اند، که در این بین نام دکتر انصاری نماینده مردم داراب و زرین دشت هم در لیست امضا کنندگان مشاهده میشود.

به گزارش زرنوشت؛ تاکنون 162 نماینده مجلس در حمایت و تشکر از حمله موشکی سپاه علیه داعش بیانیه ای را امضا کردند. که در این بین نام دکتر انصاری نماینده مردم داراب و زرین دشت هم در لیست امضا کنندگان مشاهده میشود.

این در حالیست که پیش از این برخی ابهامات در رابطه با امضای تقدیر نامه موشکی توسط این نماینده مجلس از سوی برخی افراد مطرح شده بود.

 دکتر رضا انصاری پیرامون شایعه عدم امضای بیانیه تشکر از حمله موشکی سپاه به داعش گفت: دو نکته باید عرض کنم.نکته اول: بنده با افتخار اعلام می کنم که این بیانیه را امضا کرده ام  و  مشروح مذاکرات مجلس که اسناد آن در اداره قوانین مجلس موجود است، گواه این ادعاست.

نکته دوم : اینکه تعدادی از نمایندگان مجلس امضا نکرده اند دلیل بر عدم حمایت آنها نیست. چرا که احتمال دارد در زمان جمع آوری امضا در صحن حضور نداشته اند و یا اینکه فرد جمع آوری کننده امضا به دلیل تعجیل در ارائه بیانیه برای قرائت در صحن پس از به حد نصاب رسیدن امضاها، به همه نمایندگان مراجعه ننموده باشد.

  قلبا اعتقاد دارم این گونه افراد که دروغ سازی می کنند و سپس منتشر می نمایند مصداق «في قُلوبِهِم مَرَضٌ »می باشند که باید برای شفای قلوبشان مکررا فراز پایانی دعای کمیل " یا مَنْ اِسْمُهُ دَوآءٌ وَ ذِکْرُهُ شِفآءٌ " را زمزمه کنیم و از خداوند شفای عاجلشان را درخواست نماییم. این افراد روز آخرت باید پاسخگوی دروغ پردازیهای خود باشند.

 وی افزود: به نظر می رسد این نوع افترا ها و انتشار دروغ های ساختگی در تاریک خانه های دو شهرستان مصداق تشویش اذهان عمومی دارد و انتظار دارم مقامات امنیتی و قضایی شهرستان ورود نمایند.

 

در بخشی از این بیانیه که از سوی محمد حسین فرهنگی عضو هیئت رئیسه مجلس قرائت شد آمده است: ما نمایندگان ضمن تاکید بر حفظ صلح و آرامش جهانی و محکوم کردن تحرکات آمریکا و هم‌پیمانانش برای ناامن سازی منطقه، حمایت خود را از حمله موشکی سپاه پاسداران به پایگاه طراحی و توطئه داعشیان در پاسخ به عملیات کور تروریستی این گروهک اعلام می‌داریم و از مسئولان می خواهیم با حمایت از فرزندان انقلابی ملت، توطئه دشمنان این ملت انقلابی را خنثی کنند. همچنین یاد و خاطره شهید تهرانی مقدم را گرامی می‌داریم.

 

همچنین تصویر زیر نشان میدهد رضا انصاری یکی از امضا کنندگان تقدیرنامه از اقدامات موشکی سپاه است

 

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه

قوانین :
زرنوشت" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.
لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید .

نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر