پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۲,Aug 08 2013

از شعار های فراتر از حیطه اختیارات تا روا داشتن تهمت و توهین
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 134

بازار داغ انتخابات شوراها

از شعار های فراتر از حیطه اختیارات تا روا داشتن تهمت و توهین

تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۳۹۲
جا دارد مردم فهیم شهرستان با مطالعه حدود و اختیارات شوراهای شهر و روستا کاندیدا را در مسیر دادن قول و وعدهای در حد توان و حیطه قانونی وظایف یاری فرملیند.

به گزارش خبرنگار زرنوشت جلسات تبلیغات کاندیدای شورای شهر علاوه بر اینکه خیلی زودتر از مهلت قانونی آغاز شده بازتاب فراوانی در بین مردم و افکار عمومی داشته است.از قول و وعده های فراتر از حد و وظیفه قانونی شوراها تا روا داشتن توهین و تهمت ها به نماینده مجلس و شوراهای قبلی.
برخی از نامزدها به مردم قول داده که اعتیاد را از شهر ریشه کن خواهد نمود و یا ایجاد اشتغال در حد صد در صدی و تجهیز بیمارستان و...جالبتر از همه اینکه عده ای با در دست داشتن اسناد و مدارک، برخی از اعضای دوره قبلی را به اتهاماتی متهم مینمایند.
یکی دیگر از نکات قابل توجه که با مشاهده عینی خبرنگار ما صورت گرفت  این بود که  در یکی از جلسات تبلیغاتی که در محله های شهر حاجی آباد برگزار شده بود یکی از کاندیدا به روشی بسار زشت به نماینده مجلس توهین نمود.                                                                                                   

جا دارد مردم فهیم شهرستان با مطالعه حدود و اختیارات شوراهای شهر و روستا کاندیدا را در مسیر دادن قول و وعده های در حد توان و حیطه قانونی یاری فرمایند.
همچنین نهاد های نظارتی با توجه و رصد بیشتری مسائل شوراها را دنبال نمابند و در صورت عبور از مرز قانون با تدکر و برخورد به جا علاوه بر جلوگیری از اجحاف حقوق دیگران از ادامه این روش غلط توسط عده ای محدود جلوگیری نمایند.نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه
زرین دشتی |
|۱۳۹۲/۳/۱۴ ۱۲:۰۱
پاسخ
سلام این کار کاندیداها مورد قبول نیست ولی عدم اعتراض حضار در جلسه مذکور بیانگر رضایت انها با این حرف ها است به راستی اگر نمایندگان شورا و نماینده ی شهر رضایت مردم را جلب کرده بودند ایا این جور برخوردی با انها می شد ؟ایا عدم اعتراض به معنی نارضایتی مردم از نمایندگان خود نیست ؟