پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۲,Sep 12 2013

نشست بصیرتی وگردهمایی سیاسی بسیجیان زرین دشت برگزار گردید
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 124

با حضور سردار مهدیان فر مسئول بسیج مساجد ومحلات کشور

نشست بصیرتی وگردهمایی سیاسی بسیجیان زرین دشت برگزار گردید

تاریخ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۲
مسئول بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان نظام جمهوری اسلامی از اوایل انقلاب ،جنگ کنونی را سنگین ترین نوع نبرد دشمنان علیه نظام بر شمرد وافزود:در ظاهر این جنگ بی سر وصدا و خاموش جلوه می نماید ولی واقعیت این است که ما اکنون در سنگین ترین نوع نبرد و در جبهه های متعدد از جمله...

ا

به گزارش زرنوشت جلسه بصیرتی سپاه ناحیه زرین دشت با حضور سردار مهدیان فر مسئول بسیج مساجد و محلات کشور و با حضور بسیجیان و اقشار مردم  و مسئولین در مسجد امام موس کاظم (ع) شهر حاجی آباد برگزار گردید.

سردار مهدیان فر در این مراسم نام گذاری امسال به نام سال حماسه سیاسی توسط رهبر معظم انقلالب را نشان از انجام یک کار بزرگ توسط مردم در این سال دانست که ان شاءالله در انتخاب پیش رو رقم خواهد خورد.

مسئول بسیج مساجد و محلات کشور با اشاره به توطئه های متعدد دشمنان نظام جمهوری اسلامی از اوایل انقلاب ،جنگ کنونی را سنگین ترین نوع نبرد  دشمنان علیه نظام بر شمرد وافزود:در ظاهر این جنگ بی سر وصدا و خاموش جلوه می نماید ولی واقعیت این است که ما اکنون در سنگین ترین نوع نبرد و در جبهه های متعدد از جمله جبهه اقتصادی،فرهنگی،سیاسی و ...در حال مبارزه با دشمن هستیم که ان شاءالله در این جنگ سخت نیز ما پیروز میدان خواهیم بود.ایشان در ادامه افزودند:برخی ها معتقدند که ما باید با دشمنان قسم خورده سازش نماییم ولی تجربه نشان داده هرجا سازش کردیم شکست وهر جا مقاومت،پیروز میدان بوده ایم.

 

سردار مهدیان فر با توجه به نزدیکی انتخابات گفتند:دشمن با ترفندهای مختلف از جمله تحریم و تهدید وایجاد محدودیت ها  و با اعمال فشارمیخواهد اینگونه جلوه نماید که مردم گوش به فرمان آنها هستند و از نظام ناامید شده اند ولی به کوری چشمشان با حضور حداکثری در انتخابات و خلق حماسه نقشه های پلیدشان نقش بر آب خواهد شد.در واقع حضور حداکثری و خلق حماسه توسط مردم کمک میکند به اعتبار بیشتر نطام،نظامی که در حال انجام یک جنگ سخت هست.

فرمانده بسیج مساجد ومحلات کشور در ادامه افزودند:البته ما نمی گوییم که مردم مشکلات ندارند،مشکلات دارند واین در شرایط کنونی طبیعی است ولی تحمل این سختی ها مثل تحمل سختی هایی می ماند که انسان در راه یک سفز مقدس تحمل میکند.

ایشان در پایان با اشاره به فرمایش رهبر فرزانه انقلاب افزودند:مردم در انتخابات ریاست جمهوری باید نقاط قوت رئیس جمهور فعلی وهمچنین نقاط ضعف ایشان را  مد نظر قرار داده و در انتخاب رئیس جمهور آینده ملاک ومعیار قرار دهند.وی از نقاط قوت رئیس جمهور فعلی پرکاری،استکبار ستیزی،مردمی وشجاع بودن بیان نمودند که باید در رئیس جمهور آینده تقویت بشود واز نقاط ضعف ایشان را حاشیه سازی نزدیکان و عدم برخورد  و در جاهایی حمایت ایشان و نقطه ضعف بعدی را قانون گریزی وی دانست که باید در رئیس جمهور بعدی از بین برود.  

 نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه
مسعود آرمین|
|۱۳۹۲/۳/۸ ۲۱:۴۸
پاسخ
سلام... اول از همه بخاطر ساخت و طراحی سایت زرنوشت بهت تبریک میگم...واقعا حاجی اباد از هرچی عقب باشه اما از نظر نت از تمام شهرستانهای استان فارس جلو هست...واقعا هیچ شهرستانی به اندازه حاجی اباد در نت فعالیت نداره دوست دارم بهتون در اماده کردن خبر کمک کنم اما فعلا نمیتونم چون در گذراندن خدمت سربازی بسر می برم...به امید موفقیتتون. راستی ی دستی به سر روی قالب سایتتون بزن...من که نپسندیدم. موفق باشید

پاسخ ها

سردبیر|
|۱۳۹۲/۳/۹ ۵:۳۳

با تشکر از از حضور و نظر شما.این قالب به صورت آزمایشی در حال اجرا میباشد لطفا از نقطه نظرات خویش ما را بی بهره مگذارید.
اهل دریا|
|۱۳۹۲/۳/۹ ۵:۳۷

من هم به سردبیر و دست اندکاران محترم سایت تبریک میگم واز اینکه شهرم در زمینه فضای مجازی نسبتا فعلیت خوبی داره خوشحالم چون عصر عصر ارتباطات هست