پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۲,Sep 12 2013

برگزاری جلسه هماهنگی با داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای  زرین دشت
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 123

برگزاری جلسه هماهنگی با داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای زرین دشت

تاریخ انتشار : ۸ خرداد ۱۳۹۲
وی بابیان اینکه دشمن از مدتها قبل در پی ایجاد شبهه و به چالش کشاندن انتخابات بوده است افزود: ملت سرافراز ایران نه تنها درعرصه انتخابات بلکه در تمامی صحنه ها با بصیرت مثال زدنی خود همواره به ندای رهبر لبیک گفته و حضوری پررنگ و حداکثری داشته اند.

به گزارش زرنوشت وبه نقل از روابط عمومی فرمانداری زرین دشت جلسه هماهنگی با داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای حاجی آباد، شهرپیر ودبیران با حضور اقتصادی فرماندار زرین دشت، ائمه جمعه، بخشداران مرکزی وایزدخواست واعضای شورای تامین شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد. 

اقتصادی در این جلسه با اشاره به نامگذاری امسال به “سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی” گفت: برای اولین بار پس از انقلاب ما شاهد برگزاری دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر وروستا به صورت همزمان خواهیم بود.

وی بابیان اینکه دشمن از مدتها قبل در پی ایجاد شبهه و به چالش کشاندن انتخابات بوده است افزود: ملت سرافراز ایران نه تنها درعرصه انتخابات بلکه در تمامی صحنه ها با بصیرت مثال زدنی خود همواره به ندای رهبر لبیک گفته و حضوری پررنگ و حداکثری داشته اند.

اقتصادی با اشاره به احراز صلاحیت داوطبین انتخابات ریاست جمهوری توسط شورای نگهبان تاکید کرد: قطعا همه داوطلب ها به قصد خدمت به مردم وارد میدان رقابت شده بودند و جای خرسندی است که همه آنها از قانون تمکین کردند.

فرماندار زرین دشت در همین رابطه خاطر نشان کرد: نگاه هیات اجرایی شهرستان نیز بر تایید صلاحیت اکثر داوطلبین بوده است و افرادی که رد صلاحیت شدند تنها بر اساس قانون و استعلام از مراجع چهار گانه بوده است.

اقتصادی تصریح کرد: انتظار از داوطلبین انتخابات شوراهای شهرستان است که تبلیغات علنی خود را در زمان تعیین شده آغاز کنند و پس از پایان انتخابات نیز از قانون تمکین کنند.

وی افزود: همه داوطلبین باید در خصوص رعایت نظم و انظباط و پایبندی به قانون، مسئولین ستادهای انتخاباتی خود را توجیه کنند.

رییس ستاد انتخابات شهرستان زرین دشت خطاب به داوطلبین انتخابات شوراهای اسلامی گفت: شما به عنوان عصاره مردم و افرادی ذی نفوذ درجامعه شناخته شده هستید لذا انتظار است که به منظور حضور حداکثری مردم در انتخابات مهم ریاست جمهوری نیز تلاش کنید.

وی در پایان اظهار داشت: امید است که با تعامل و همکاری بتوانیم به سوی برگزاری انتخاباتی پرشور وقانونمند حرکت کنیم، به طوری که رضایت خاطر مردم، امام و شهدا را فراهم نماییم.نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه