جمعه ۲۲ شهريور ۱۳۹۲,Sep 13 2013

انتقاد مدیر عامل نمایندگی سایپا از عدم حمایت مسئولین از سرمایه گذاران
آرشیو

با شهدا

شهید والا مقام حسین خوشبخت شهید والا مقام حسین خوشبخت معرفی شهدای زرین دشت/کانون شهید فهمیده زرین دشت
کی با حسین کار داشت؟ کی با حسین کار داشت؟ دفاع مقدس ( کتاب رفاقت به سبک تانک )
هفت سین در جبهه هفت سین در جبهه یاد دوران جنگ بخیر
share
- +

کد مطلب : 112

در گفتگو با زرنوشت

انتقاد مدیر عامل نمایندگی سایپا از عدم حمایت مسئولین از سرمایه گذاران

تاریخ انتشار : ۵ خرداد ۱۳۹۲
متاسفانه برخی در شعار ها،خود را حامی سرمایه گذاران و افرادی که قصد اشتغالزایی در شهرستان دارند اعلام مینمایند این در حالی است که موقع عمل کاملا بر خلاف شعارهایشان عمل مینمایند که این گونه رفتار از نظر اخلاقی پذیرفتنی نیست.

حسن سجادی مدیر عامل نمایندگی سایپا زرین دشت  در گفتگو با زرنوشت از عدم حمایت مسئولین شهرستان نسبت به سرمایه گداران انتقاد و خواستار توجه بیشترشد.وی گفت:متاسفانه برخی ها در شعار ها،خود را حامی سرمایه گذاران و افرادی که قصد اشتغالزایی در شهرستان دارند اعلام مینمایند درحالی که در وقت عمل کاملا بر خلاف شعارهایشان عمل میکنند که این گونه رفتار از نظر اخلاقی پذیرفتنی نیست.

وی افزود با تحمل هزاران مشقت و بعد از یکسال دوندگی در پیچ و خم های اداری نمایندگی سایپا در شهرستان را راه اندازی نموده ایم که برای 18 نفر به طور مستقیم اشتغال زایی شده اما متاسفانه به دلیل کوتاهی آقای خجسته  مدیر قبلی اداره راه و شهرسازی که با تایید خود اجازه ساخت به ما داد، الان به ما میگویند که حریم راه رعایت نشده و این چه عدالتی است که چوب کوتاهی آنها را ما باید بخوریم.وی افزود این جانب تاکنون چند بار با نماینده محترم شهرستان راجح به مشکلم صحبت نموده ام ولی متاسفانه ایشان هیچ گونه توجهی به درخواست ما ننموده که این روش مناسبی در برخورد با مردم وسرمایه گذاران نیست و موجب ناامیدی میشود.

سجادی افزود:امیدوارم که مسئولین شهرستان رویه خود در برخورد با سرمایه گذاران را اصلاح نمایند تا زمینه اشتغال جوانان که از بزرگترین دغدغه های مسئولین نظام هم هست فراهم گردد.

وی در پایان از پور ایرج شهردار حاجی آباد،فنون دادستان محترم و آقای خادمی رئیس اداره راه و شهرسازی به خاطر همراهی و مساعدت هایشان قدردانی به عمل آورد و آن را مایه دلگرمی جهت ادامه راه دانست./224224نظر بینندگان

نام

ایمیل شما
نظــر

نظرات بینندگان زرنوشت
عضویت در خبرنامه