کد خبر: 1941 شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۲۲:۴۱

نواخته شدن زنگ انقلاب در زرین دشت

به گزارش زرنوشت؛ فرماندار زرین دشت در این مراسم که با عنوان زنگ انقلاب در دبیرستان آفتاب نبوت برگزار شد، با تبریک ایام فجر انقلاب و ضرورت ایجاد وحدت کامل جامعه گفت: امیدوارم با همت و تلاش مضاعف مسئولان، زمینه توسعه و شکوفایی شهرستان زرین دشت فراهم شود.


ابراهیم خرم با تاکید بر تلاش مسئولان زرین دشت برای تحقق توسعه شهرستان هشدار داد:  هرکدام از مدیران اداری که توان تلاش مضاعف و برنامه ریزی مدون برای توسعه بیشتر شهرستان را نداشته باشند، با پست های مدیریتی این شهرستان وداع خواهند کرد.


وی با بیان اینکه همه مردم زرین دشت از تمام گروه ها و سلایق مختلف اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، یکسان هستند  و فرماندار با اجتناب از هرگونه تندروی و سیاست زدگی، به صورت شبانه روزی در خدمت مردم خواهد بود، افزود: همه‌ی مردم و مسئولان باید با محوریت رهبر معظم انقلاب و حفظ حرمت یکدیگر، برای خدمت و سازندگی، مهیا شوند.


خرم در عین حالی که خود را فرمانداری اصلاح طلب معرفی و هر گونه تند روی را مردود اعلام کرد، خاطر نشان ساخت: درب اتاق وی با هدف خدمت رسانی عمومی و رسیدگی به مشکلات مردم ، به روی همه ی اقشار جامعه باز است.
قبل از فرماندار، غلامحسین امانت رئیس اداره آموزش و پرورش زرین دشت در سخنانی با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ، گزارشی را از وضعیت آموزشی شهرستان ارائه کرد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت زرنوشت می باشد