کد خبر: 1939 جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۱۶:۰۳

بسیاری از مشکلات جامعه ریشه در اندیشه نجومی بگیرها دارد

نماز عبادی سیاسی جمعه این هفته زرین دشت به امامت حجت الاسلام رستاد امام جمعه این شهرستان برگزار شد.

 امام جمعه زرین دشت با تبریک دهه ی مبارک فجر گفت: مردمی که برای انقلاب اسلامی خون داده اند، همواره از دست آوردهای انقلاب خود، دفاع خواهند کرد.


حجت الاسلام رستاد به خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در ۴۰ سال گذشته اشاره کرد و با انتقاد از نحوه خدمات رسانی برخی از مسئولان زرین دشت گفت : روزانه خانواده های نیازمند و بی درآمد از روستا های اطراف به دفتر امام جمعه مراجعه نموده و از وضعیت نابسامان خود ، شدیدا گلایه دارند.


وی با بیان اینکه، برخی از مردم برای تامین نیازهای اولیه زندگی خود، شدیدا در تنگنا قرار دارند، سؤال کرد: چه کسی پاسخگوی مشکلات این نیازمندان است ؟


 خطیب جمعه زرین دشت با انتقاد از وجود مدیرانی با حقوق های نجومی، در کنار مردم محروم و مستضعف تصریح کرد:  اتفاقا بسیاری از فتنه گری های جامعه نیز  ریشه در اندیشه همین نجومی ها دارد، اما مردم فهیم ما با بصیرت تمام فتنه گری های آنان را خنثی خواهند کرد.


حجت الاسلام رستاد در بخش دیگری از سخنان خود با قدر دانی از حضور مسئولان شهرستان در نماز جمعه و تبریک به ابراهیم خرم فرماندار جدید زرین دشت ، حضور بیشتر دکتر انصاری نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و توجه بیشتر به وضعیت شهرستان و مردم را خواستار شد.

 

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت زرنوشت می باشد