کد خبر: 1938 جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶- ساعت ۱۵:۵۴

مسئولان ضعیف و کم کار را برکنار می کنم

ابراهیم خرم با تاکید بر اینکه بیایید با وحدت و انسجام عملی، برای توسعه بیشتر زرین دشت، تلاش کنیم ، به مدیران اداری این شهرستان هشدارداد: مسئولان ضعیف و کم کار را از مسئولیت خود برکنار می کنم.


ابراهیم خرم با تاکید بر اینکه مردم ولی نعمت مسئولان هستند و مدیران هیچ وظیفه ای، جز خدمتگزاری به مردم ندارند، افزود: درب اتاق فرماندار به روی همه ی مردم، باز است و درب اتاق مدیران شهرستان هم، باید به روی مردم باز باشد.


نماینده عالی دولت در شهرستان زرین دشت با مردود دانستن سیاست زدگی در مناسبات اجتماعی شهرستان اضافه کرد: درخواست ها و سخنان همه ی مردم را با گوش جان می شنویم، اما مبتنی بر اسناد و عقلانیت عمل می کنیم.


وی با دعوت از سرمایه داران منطقه برای سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال در شهرستان، تصریح کرد: با تمام وجود و با تسهیل امور و اعطاء معافیت های مالیاتی از سرمایه گذاران در این شهرستان استقبال خواهیم کرد.


خرم همچنین با گرامی داشت ایام مبارک فجر انقلاب، گزارشی را نیز از برنامه های افتتاحی این ایام، ارائه کرد.


فرماندار زرین دشت با قدر دانی از زحمات امام جمعه و نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ، مهم ترین مشکل مردم این شهرستان را کمبود آب آشامیدنی دانست و تلاش بیشتر دکتر انصاری، برای تامین اعتبار طرح آب رسانی از سد رودبال داراب را خواستار شد.

کلیه حقوق این سایت متعلق به سایت زرنوشت می باشد